Медичне обладнання «LICARNO»: для тих, хто цінує якість і функціональність

Медичне обладнання  «LICARNO»: для тих, хто цінує якість і функціональність

Сучасне і якісне медичне обладнання свідчить про рівень сервісу у медичному закладі і дозволяє швидко і якісно надавати медичні послуги. Не менш важливим є комфорт пацієнта у закладі.

Сучасні виробники пропонують величезний асортимент спеціального обладнання і пристосувань, які використовують медсестри, фельдшери і лікарі для діагностики, лікування та реабілітації пацієнтів.

Компанія «Licarno» є офіційним постачальником медичного обладнання, меблів для закладів медицини. Оскільки компанія напряму співпрацює з виробниками, клієнт може придбати якісні і надійні товари  за кращими цінами. Всі товари відповідають вимогам законодавства. Медичне обладнання від «Licarno» — надійне, безпечне, має всі сертифікати якості. В онлайн-каталозі ви знайдете величезний асортимент обладнання: рентген-апаратуру, ендоскопічні апарати, кардіологічне обладнання, портативні УЗД-апарати https://www.licarno.com.ua/product-category/ultrazvukove-obladnannya/portatyvni-uzd-aparaty/, функціональні ліжка та медичні меблі.

Компанія пропонує швидку доставку у різні міста, а замовлення на суму від 100 000 гривень доставляються безкоштовно. Якщо під час вибору виникнуть труднощі, менеджери компанії, що мають спеціалізовану освіту, допоможуть підібрати оптимальний варіант.

Кілька аргументів на користь «LICARNO»

Команда «LICARNO» йде в ногу з часом, тут ретельно відстежують всі новинки у сфері медичного обладнання. Тому спектр товарів постійно оновлюється і розширюється.

Читайте также:  Какая еда поможет в борьбе с осенней хандрой

Багаторічний досвід роботи, співпраця з виробниками гарантують краще співвідношення ціни і якості. В онлайн каталозі ви побачите продукцію таких відомих виробників, як Visaris, Mia med, MDK med з Туреччини, Сербії, Китаю. На сайті є зручний пошук, якісні фото та детальні описи. Тому знайти потрібне дуже просто. А в разі необхідності можна отримати фахову консультацію.

Медична техніка від «LICARNO» — вибір тих, хто цінує якість за розумну ціну. Тут можна замовити медтехніку та меблі:

• для державних і приватних медичних закладів,
• для масажних кабінетів,
• косметичних салонів,
• центрів реабілітації.

Обладнання та техніка «LICARNO» — надійна інвестиція, яка дуже швидко окупиться.

Фахівці компанії пропонують якісне обслуговування та індивідуальний підхід до  кожного клієнта. Медичне обладнання можна замовити оптом і вроздріб. А завдяки швидкій доставці у ваше місто замовлення не доведеться довго чекати.

Оформити замовлення можна на сайті, це займе лічені хвилини. А результат перевершить ваші очікування!

 

Понравилась статья, оставьте комментарий!

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *